قیر رایگان با گذشت حدود دو ماه از سال هنوز توزیع نشده است

قیر رایگان با گذشت حدود دو ماه از سال هنوز توزیع نشده است
دلخوش در تذکر شفاهی:
❌قیر رایگان با گذشت حدود دو ماه از سال هنوز توزیع نشده است
💢نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با انتقاد از عدم اجرای قانون توسط دستگاه های دولتی گفت: برخلاف قانون، قیر رایگان با گذشت ۲ ماه از سال هنوز توزیع نشده است.
💢به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدکاظم دلخوش اباتریدر نشست علنی ا (دوشنبه، ۲۰ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود بر لزوم پیگیری مصوبات مجلس به ویژه قانون بودجه سال ۹۸ توسط هیات رئیسه تاکید کرد و گفت: مجلس قانون توزیع قیر رایگان در استان ها و شهرستان ها را تصویب و آن را برای اجرا به دولت ارائه کرد، اما متاسفانه با گذشت حدود ۲ ماه از آغاز سال جدید قیر هنوز در استان ها توزیع نشده است، حال اگر فصل تابستان بگذرد، راه های کدام روستا و شهرستان را می توان آسفالت کرد؟ چرا دستگاه های اجرایی به اجرای قانون تمکین نمی کنند؟
💢نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی افزود: ما در قانون بودجه سال ۹۸ حقوق کارمندان را ۴۰۰ هزار تومان افزایش دادیم اما تاکنون این قانون برای همه عملیاتی و اجرایی نشده است. همچنین اعتبار قابل توجهی را در قالب یارانه برای تامین کالاهای اساسی اختصاص دادیم، اما این کالاها تاکنون توزیع و عملیاتی نشده است، بنابراین هیات رئیسه باید به داد مردم برسد و مسئولان مربوطه باید در مجلس درباره اقداماتشان گزارش دهند و در این میان سازمان بازرسی و دیوان محاسبات باید این پرونده ها را مورد بررسی قرار دهند.
💢وی بر لزوم تسریع در تعیین تکلیف معلمان حق التدریسی و پیش دبستانی تاکید کرد و گفت: در شرایط کنونی کشاورزان برای آبیاری مزارع خود نیاز به آب دارند ، از این رو دولت باید در جهت رفع این مشکلات اقدام کند.
💥مسعود پزشکیان در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: دولت باید موضوع توزیع قیر رایگان در استان ها را