عدم دخالت شوراى رشت و اعضاء در کار شهردار رشت

عدم دخالت شوراى رشت و اعضاء در کار شهردار رشت

در نود و نهمین جلسه شورا؛

رضا رسولى:
– شوراى رشت و اعضاء آن قطعا در کار شهردار مداخله نخواهند کرد
– مورد مداخله را رسما به مردم اعلام خواهیم کرد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت – نود و نهمین جلسه شورا در غروب دهمین روز از ماه تیر در ساختمان شورا برگزار گردید.

نایب رییس شورای اسلامی شهر رشت ضمن تذکر نسبت به غیبت‌های متعدد برخی از اعضای شورا در خصوص تاخیر در برگزاری جلسات شورا اظهار داشت: از مردم و اصحاب رسانه بابت تاخیرها در جلسه عذرخواهی میکنم؛ این اتفاقات بسیار نگران‌ کننده است و امیدواریم همه ما یک بازنگری نسبت به اقدامات خود در مقابل وظایف و مسئولیت‌هایی که نسبت به شهروندان داریم، داشته باشیم.

رضا رسولی همچنین تاکید نمود با توجه به شرایط موجود در شهرداری رشت نیازمند همفکری و هم‌اندیشی بیشتری از سوی اعضای شورا هستیم. رسولى افزود: شورای شهر زمان زیادی را از دست داده است. برخى ماجراجویى و زیاده خواهى ها، شهر رشت را دوسال با چالش مواجه نمود. چوب خط شورا نزد رشتوندان پر شده و طی دو سال آینده باید به‌اندازه چهار سال کار کنیم.

رسولى با اشاره به گفته شهردار اضافه کرد: شوراى رشت و اعضاء آن قطعا در کار شهردار مداخله نخواهند کرد و بنده به عنوان نایب رییس شورا از شما مى خواهم در اینصورت مورد مداخله را رسما به مردم اعلام بفرمایید و بنده نیز این کار را خواهم کرد.

وى با گلایه از اینکه در اولین حضور شهردار جدید در صحن شورا، جلسه به علت عدم حضور برخى اعضا از رسمیت افتاده است، گفت: امیدوارم عزیزان در تشخیص اولویت ها بهتر عمل نمایند تا همگى به سوگندی که برای خدمت به مردم خورده‌ایم پایبند باشیم.