مهندس احمدی: مطالبه تشکل‌های دانشجویی واگذاری مسئولیت اداره کشور به جوانان باشد

مهندس احمدی: مطالبه تشکل‌های دانشجویی واگذاری مسئولیت اداره کشور به جوانان باشد

استاد دانشگاه‌های گیلان گفت: تشکل‌های دانشجویی واگذاری مسئولیت اداره کشور به جوانان را مطالبه کنند.

 

رشتکده، سید محمد احمدی در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی و علمی دانشگاه‌های آزاد اسلامی و گیلان اظهار داشت: مطالبه حضور در مسند های مدیریتی و ایجاد بستر برای خدمت جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از ماموریت‌های جوانان و به ویژه دانشجویان است.

وی با بیان این موضوع که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم تاکید بر جوان‌گرایی دارند، افزود: تشکل‌های دانشجویی واگذاری مسئولیت اداره کشور به جوانان را مطالبه کنند.

فرماندار سابق شهرستان رشت افزود: انقلاب اسلامی با رشادت جوانان مومن و انقلابی و به رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی رسید و در جنگ تحمیلی نیز جوانان ۱۹ تا ۲۵ ساله هدایت بسیاری از عملیات‌های مهم را بر عهده داشتند و این بالاترین مصداق برای اعتماد به جوانان و مهیا کردن عرصه برای حضور آنها در صحنه میباشد.

احمدی با بیان اینکه جوان‌گرایی در حوزه اجرایی سبب نشاط اداری و ارتقای سطح خدمت می گردد خاطرنشان کرد: هرجا به جوانان اعتماد کردیم و ماموریت‌ها به آنان واگذار شد شاهد ارتقا بهره وری و تلاش مضاعف بودیم و به اهداف‌ مد نظر در اجرای قوانین، طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی، علمی، فرهنگی و اقتصادی رسیدیم.

وی با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گفت: اگر امروز از کشورهای برتر در سرعت تولید علم هستیم به خاطر تلاش جوانانمان در دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و تحقیقاتی است که باید این اعتماد در حوزه های اجرایی هم تسری بخشیده گردد.

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

رشتکده
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری رشتکده، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه رشتکده عضو شوید.