از وضعیت نابسامان سیما و منظر شهر تا مدیریت سازمان فرهنگی / محجوب گزینه چه کسی است؟؟؟ / آزموده را آزمودن خطاست...

از وضعیت نابسامان سیما و منظر شهر تا مدیریت سازمان فرهنگی / محجوب گزینه چه کسی است؟؟؟ / آزموده را آزمودن خطاست...

آخرین شنیده ها حاکی از این است که سجاد محجوب مدیر عامل فعلی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری گزینه نهایی برای حضور در مسند مدیر عاملی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری رشت میباشد!!

نکته قابل توجه در این خصوص بررسی عملکرد این فرد در سازمان سیما و منظر شهر و وضعیت نابسامان حوزه عملکرد این سازمان در دوره تصدی محجوب است که همواره با حاشیه های فراوان و نارضایتی شهروندان، کارشناسان این حوزه و البته اکثریت اعضای شورای شهر به همراه بوده است.

فاجعه ای که در وضعیت سیما و منظر شهر رشت به عنوان یکی از مقاصد گردشگری کشور در مدت مدیریت وی به وقوع پیوست، بی برنامه بودن و انحصار برخی از قراردادها با پیمانکاران خاص و سردرگمی در برنامه های پیش روی سازمانی به اهمیت سیما و منظر شهری همه و همه خبر از خروج این فرد از چرخه مدیریتی شهرداری رشت میداد لیکن در روزهای اخیر شایعه حضور محجوب در سازمان فرهنگی باعث تعجب دلسوزان عرصه فرهنگ و شهروندان رشت گردیده است.

نکته حائز اهمیت اینجاست چرا؟ چطور؟ و چگونه با وجود مدیران لایق و متخصص در حوزه فرهنگ که سابقه و رزومه موفق در این حوزه داشته و با بدنه فرهنگی و هنری رشت مرتبط میباشند باید فردی که هیچ تخصص و پیشینه تخصصی فرهنگی در کارنامه خود ندارد پس از عدم موفقیت در سازمان سیما و منظر دوباره تصدی سازمان فرهنگی را برعهده گیرد؟؟؟

آیا با توجه به منابع محدود شهرداری، تهاجم فرهنگی که کشور با آن دست به گریبان است و امروز به عنوان جنگ نرم مطرح میباشد با توجه به اهمیت حوزه فرهنگ شهری کرسی های مدیریتی حساس همچون سازمان فرهنگی جای آزمون و خطای دردانه هایی همچون محجوب میباشد؟؟؟

شهردار رشت باید توجه داشته باشد که انتصابات وی در حوزه مدیریت شهری تراز ارزیابی عملکرد وی در مقابل عیون آگاه شهروندان است و آقای حاج محمدی نباید تحت هیچ شرایطی در انتصابات خود تحت تاثیر فشارها قرار گیرد چرا که انتظار رشتوندان از شهردار شجاع خود اعمال دیدگاه شایسته سالاری در حوزه انتصاب مدیران میباشد.

آزموده را آزمودن خطاست...

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

رشتکده
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری رشتکده، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه رشتکده عضو شوید.