نشست مشترک مدیران تامین اجتماعی و فعالان تشکلهای کارفرمایی استان گیلان برگزار شد

نشست مشترک مدیران تامین اجتماعی و فعالان تشکلهای کارفرمایی استان گیلان برگزار شد

جمیل حق پرست دراین نشست با اشاره به برخی آمار تامین اجتماعی گیلان ، از پرداخت روزانه ۱۰ میلیارد تومان تعهدات در سطح استان خبر داده و با بیان اینکه بیش از۷۴۰۰۰ کارگاه دارای پرونده های مطالباتی درسطح شعب هستند افزود : براساس آخرین بیلان صادره لغایت اسفند ۹۷ ، کارفرمایان گیلانی بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان به تامین اجتماعی بدهی دارند .

 

رشتکده،  ایشان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت : علیرغم داشتن بیشترین مراودات با کارفرمایان ، شاهد کمترین طرح مشکل درحوزه تامین اجتماعی در جلسات کارگروه رفع موانع تولید هستیم .

مدیرکل تامین اجتماعی با تاکید برشعارسالجاری اذعان داشت : اعتقاد دارم که اتاق کارمن وتمامی همکارانم  محلی برای کمک به کارفرما و رونق بخشیدن به تولید است .

جمیل حق پرست با بیان اینکه دررویکرد سه جانبه گرایی و فضای تعاملاتی با شرکای اجتماعی ، وظیفه داریم تا شنوای مشکلات مخاطبان بوده و درمسیر اصلاح و بهبود امور درچارچوت اختیارات وامکانات گام برداریم افزود : از روز اول مدیریت و در سخنان روز معارفه ، تعاملات بیرونی با محور کارفرمایی را از اولویتهای خود اعلام داشته و طی این سالها در راستای تحقق این تفکر حرکت نموده ام .

ایشان درپایان سخنان خود اظهار داشت : تمام تلاش ما این است تا بمنزله روغنی تسهیل کننده امر تولید در بخش کارفرمایی باشیم تا به همت این عزیزان چرخهای اقتصادی و صنعتی کشور روانتر گردش داشته باشد واعتقاد راسخ داریم با نگاه فراسازمانی و ارتباطات دکتر سالاری مدیرعامل سازمان در مجامع تصمیم گیر ، تامین اجتماعی از مظلومیت خارج شده و برنامه های خوبی برای تعالی بیشتر مجموعه شکل خواهد گرفت .

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

رشتکده
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری رشتکده، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه رشتکده عضو شوید.