جنگ تمام عیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان و کرونا با دست های خالی / دکتر سالاری مرد میدان های سخت...

جنگ تمام عیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان و کرونا با دست های خالی / دکتر سالاری مرد میدان های سخت...

کرونا جنگی ناخواسته بود که به گیلان تحمیل شد.


رشتکده، این ختم کلام از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در خصوص شرایط موجود و اپیدمی ویروس کرونا در استان بود و حجت را بر همگان تمام کرد.

آری جنگی نابرابر به ما تحمیل گردیده است.جنگی که در آن فرزندان نیک ما در مجموعه های درمانی از مراکز بهداشت و خانه های سلامت تا بیمارستانها در فقدان امکانات اولیه برای حفاظت از مردم پنجه در پنجه هیولایی هقت سر و ناشناخته انداخته و همچون جنگ تحمیلی به ایثار و جانبازی پرداخته اند...

دکتر سالاری و مجموعه مظلوم علوم پزشکی گیلان از جمله پزشکان و پرستاران خدوم ما باز هم در عمل به همگان آموختند نباید و نمی شود به بهانه فقدان امکانات دست روی دست گذاشت و نظاره گر بود.

حضور پای کار مدیریت ارشد تا پرستاران و حتی بخش های خدمات حوزه سلامت استان در میانه بحرانی که حتی به اندازه کافی ماسک و تجهیزات اولیه در اختیار نیست و سلامت پرسنل به شدت تهدید می شود خبر از این مهم دارد که هنوز تعهد و عشق به میهن در قلوب برخی میتپد و این یعنی منتهی الیه انسانیت...

امید میرود وزارت بهداشت و سایر مسئولین امر با درک صحیح از شرایط موجود در اسرع وقت در راستای تجهیز امکانات و سایر اقدامات مورد نیاز اقدام مقتضی را صورت داده تا جانفشانی مجموعه علوم پزشکی گیلان نتیجه بخش گردد.

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

رشتکده
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری رشتکده، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه رشتکده عضو شوید.