عضو شورای شهر رشت تاکید کرد:لزوم اهتمام ورزی نهادهای علوم پزشکی و غذا و دارو در نایابی و کم یابی دارو در داروخانه های شهر

عضو شورای شهر رشت تاکید کرد:لزوم اهتمام ورزی نهادهای علوم پزشکی و غذا و دارو در نایابی و کم یابی دارو در داروخانه های شهر

باتوجه به نایابی و یا کمیابی برخی از  داروها در داروخانه های سراسرکشور  تاکید کرد: نهادهای علوم پزشکی و غذا و داروی شهر باید در این حل این معضل اهتمام به خرج دهند. 

گیل ندا، دکتر بهراد ذاکری در چهل و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی این شهر با اشاره به فراهم آوری امکانات برای تماشای بازی  فوتبال تیم های ملی ایران و پرتغال ازسری رقابت های جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه در پیاده راه فرهنگی، از نهادهای مرتبط در این امر به ویژه شورای تامین و استانداری گیلان قدردانی کرد. 

وی در ادامه همچنین برلزوم تشکیل کارگروه شهری نیز تاکید کرد و گفت: تشکیل چنین گروهی در حوزه مدیریت شهری، مانع هدر رفت نیروی انسانی و اداری شده و با ادامه این روند، برخی از موازی کارها از میان خواهند رفت. 

این عضو طبیب شورای شهر رشت به عنوان نخستین ناطق این‌جلسه علنی با اشاره به الزامات سلامت محور انسان، این‌ مهم را از جمله اقدامات اولویت دار در نهادهای مرتبط خواند و خاطر نشان کرد: برخی تحریم های کنونی موجبات بروز مشکلات مالی در دانشگاه علوم پزشکی را فراهم آورده است. 

ذاکری باتوجه به عرضه نشدن برخی داروها و یا کمیاب شدن آنان در داروخانه های سراسر کشور تصریح کرد: دو نهاد علوم پزشکی و غذا و دارو بایدبرای حل این معضل در رشت اهتمام ویژه 

به خرج دهند. 

وی افزود: مشکلات مربوط به  سرویس های بهداشتی سطح شهر نیز باید هرچه سریعتر برطرف شود. 

 عضو جدید شواری اسلامی رشت  همچنین با ارائه پیشنهاد حضور اعضای علی البدل در برخی از جلسات شورا افزود: این مهم به دو دلیل استفاده از ظرفیت های اجتماعی این افراد و آشنایی آنان با فضای موجود در شورا حائز اهمیت است. 

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

رشتکده
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری رشتکده، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه رشتکده عضو شوید.