آقازاده در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی گیلان؛ فساد مالی، تجمل و اشراف گرایی از مولفه‌های لطمه زننده به مدیران است

آقازاده در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی گیلان؛ فساد مالی، تجمل و اشراف گرایی از مولفه‌های لطمه زننده به مدیران است

درنشست نماینده منتخب مردم شهرستان رشت و مدیرکل تامین اجتماعی گیلان بر نقش تعاملات و فهم مشترک بعنوان اصول تاثیرگذار در مدیریت تاکید گردید.

رشتکده،  سیدعلی آقازاده، نماینده منتخب مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در نشست با علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه اجتناب از افراط و تفریط، ایجاد امید و اعتماد در جامعه و یکی بودن حرف و عمل از الزامات کار برای مردم و قبول مسئولیت ها است، افزود: فساد مالی، تجمل و اشراف گرایی از مولفه های لطمه زننده به مدیران و مسئولین و در نهایت کشور است.

وی با بیان اینکه مسئولیت امانتی است که با ادای درست وظیفه در آن، حاصلش باید با ایجاد عدالت و انصاف در جامعه ملموس باشد افزود: نمایندگان مجلس بعنوان منتخبین مردم، به منزله قدرت ملت تلقی می‌گردند و از این جهت مجلس شورای اسلامی دارای جایگاهی عظیم است.

آقازاده با اشاره به اینکه نمایندگان باید داوطلبانه و خیرخواهانه امور دستگاهها و ادارات را پیگیری نمایند، بر اهمیت تعامل و فهم مشترک و تاثیر آن بر مدیریت عمومی جامعه تاکید و خاطرنشان ساخت: نباید خرد، عدالت و شایسته سالاری را برای منافع فدا نمائیم.

 منتخب مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه پوشش نیمی از جمعیت گیلان توسط تامین اجتماعی بیانگر عظمت و گستردگی این مجموعه و نقش آن در ابعاد اجتماعی اقتصادی استان است، اظهار داشت: در حال حاضر کمتر از ۳۰ درصد ظزفیت واحدهای تولیدی ما فعال است و باید تلاش کنیم بنیه اقتصادی استان را تقویت و با سرمایه گذاری و جلب اعتماد عمومی برای رشد و آبادانی گام برداریم.

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

رشتکده
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری رشتکده، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه رشتکده عضو شوید.