قدردانی فرمانده نزاجا از نقش موثر استاندار گیلان در مبارزه با کرونا

قدردانی فرمانده نزاجا از نقش موثر استاندار گیلان در مبارزه با کرونا

 سرتیپ حیدری در پیامی از تعامل سازنده، نقش موثر و همکاری صمیمانه استاندار گیلان با نزاجا در راستای مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کرد.

رشتکده، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی از تعامل سازنده، نقش موثر و همکاری صمیمانه استاندار گیلان با نزاجا در راستای مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کرد.

متن پیام قدردانی امیر سرتیپ کیومرث حیدری خطاب به  ارسلان زارع ، استاندار گیلان به این شرح است:

مَن لَم یَشکُرِ المُنعِمَ مِنَ المَخلوقینَ لَم یَشکُرِ اللّه َ عَزَّوجلَّ امام رضا (ع)

برادر ار جمند جناب آقای دکتر ارسلان زارع

استاندار محترم گیلان

سلام علیکم؛

پیشرفت و رشد و تعالی کشور اسلامی ایران مرهون تلاش و زحمات شما مردان بزرگ و سخت کوش و وارسته‌ای است که همت خویش را در راه خدمت به میهن و مردم شهیدپرور ایران به کار بسته‌اید.

تلاش‌های صادقانه کارکنان جان برکف نزاجا گرچه در پیشگاه خدای متعال محفوظ است، لیکن دلگرمی ملت مؤمن و مسلمان ایران اسلامی از فعالیت‌ها و اقدامات سازنده این بازوی توانمند ولی امر مسلمین در صیانت از مرزهای کشور و استقرار امنیت امری لازم و نیازمند حمایت‌های سایر مسئولین کشور نیز می‌باشد.

بدین‌وسیله از تعامل سازنده، نقش مؤثر و همکاری صمیمانه جناب عالی با نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای مبارزه با ویروس منحوس کرونا که بیانگر تعهد و احساس مسئولیت ستودنی شما می‌باشد، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده، توفیق روزافزون‌تان را در راه تحقق آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پرتو عنایات و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرتیپ ستاد کیومرث حیدری

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

رشتکده
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری رشتکده، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه رشتکده عضو شوید.